Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

AKO% na weekend w Totolotek

27-04-2019 | Bukmacher: Totolotek

Meczami weekendu według bukmachera Totolotek będą starcia Interu z Juventusem i Manchesteru United z Chelsea. W pierwszym meczu to gospodarze mają zdecydowanie więcej do stracenia. Juventus już zapewnił sobie scudetto, a Inter, który zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli w przypadku dwóch potknięć przy jednoczesnych zwycięstwach niżej notowanych rywali zamiast w Lidze Mistrzów zagra w... eliminacjach do Ligi Europy. W przypadku drugiego meczu stawka jest wysoka dla obu zespołów, bo zarówno "Czerwone Diabły", jak i "The Blues" wciąż są w grze o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów. Masz swój typ na któreś z tych spotkań i planujesz postawić zakład? Możesz sprawdzić, co przygotował Totolotek.

Każdy gracz Totolotka otrzyma bonus w postaci freebetu o wartości 25% wniesionej stawki zakładu do 50 zł jeśli w sobotę 27.04 i/lub niedzielę 28.04 postawi zakład zawierający minimum 4 typy, w tym po jednym typie z meczu Inter - Juventus i Manchester United - Chelsea, a wysokość kursu każdego ze zdarzeń na kuponie będzie wyższa niż 1,05. Freebet zostanie przypisany do konta gracza niezależnie od rozstrzygnięcia zakładu. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimum 1,50 w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Uważasz, że to mecze z rodzimej ligi zasługują na wyróżnienie w postaci akcji promocyjnych? Sprawdź, jakie promocje przygotowali inni bukmacherzy na 33. kolejkę Ekstraklasy.

Oceń wpis

Ocena:5
AKO% na weekend w Totolotek
głosów: 1

Komentarze

958 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.