Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

AKO% Totolotek Puchar Polski

13-03-2019 | Bukmacher: Totolotek

Rywalizacja w Totolotek Pucharze Polski nabiera rozpędu. Z drabinki prowadzącej do finału spadają kolejne zespoły. Czy drużynie Raków Częstochowa uda się zepchnąć z niej aktualnego Mistrza Polski? Czy ambitna Puszcza Niepołomice zrobi krok przed Miedzią Legnica? Jeśli masz swoje typy, możesz założyć się z bukmacherem Totolotek.


Totolotek jako sponsor tytularny Pucharu Polski dla wszystkich swoich klientów serwuje specjalną promocję na bieżącą serię tych rozgrywek. Każdego dnia meczowego, w którym rozgrywane jest spotkanie Totolotek Pucharu Polski można uzyskać bonus w wysokości 50% stawki do 30 zł. Aby go otrzymać wystarczy postawić kupon prosty zawierający minimum 4 selekcje, z których każda o kursie minimalnym 1.05 i przynajmniej jedna dotycząca zdarzenia ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Bonus przyznawany jest do konta gracza automatycznie po postawieniu zakładu spełniającego warunki promocji.Przyznany bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimum 1.50 w ciągu 30 dni od przyznania.Sprawdź wszystkie aktualne promocje oferowane przez bukmachera Totolotek. Zwróć uwagę, że otrzymanie opisanego bonusu nie wyklucza skorzystania z promocji Gram Grubo. Możesz więc skorzystać z obu tych promocji stawiając kupon zawierający zdarzenie z 1/4 PP oraz np. Ligi Europy (jeśli stawiasz zakład w czwartek).

Oceń wpis

Ocena:5
AKO% Totolotek Puchar Polski
głosów: 1

Komentarze

902 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.