Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Ćwierćfinał Totolotek Pucharu Polski

27-02-2019 | Bukmacher: Totolotek
W dniu dzisiejszym w ramach 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski Górnik Zabrze rywalizował będzie z Lechią Gdańsk. Dla graczy, którzy mają swoje typy na to spotkanie bukmacher Totolotek przygotował specjalną ofertę.
To będzie emocjonujący wieczór w Zabrzu. Zarówno Marcin Brosz, jak i Piotr Stokowiec zapowiadają pełną mobilizację przed środową rywalizacją. Cel dla obu drużyn jest oczywiście jeden: zrobienie kolejnego kroku w drodze do finału. Podobnie jak cel, tylko jeden może być również zwycięzca dzisiejszej potyczki. W przypadku remisu w regulaminowym czasie gry, o tym, kto przejdzie do półfinału zadecyduje dogrywka i ewentualnie karne. A więc może typ na awans? Wystarczy dowolny zakład na Puchar Polski po kursie minimalnym 1.05 za 50 zł na to zdarzenie by wziąć udział w promocji (wyłącznie zakłady proste). Totolotek, jako sponsor tytularny Pucharu Polski dokłada się do ćwierćmilionowej premii dla drużyny, która awansuje w dzisiejszym meczu, a dla każdego gracza, który spełni warunki promocji przekazuje freebet w wysokości 20 zł!

A jakie warunki uwolnienia otrzymanego freebetu? Przed wypłatą na konto bankowe zagranie przynajmniej jednego kuponu, w którym co najmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1.50 w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu.

Oceń wpis

Ocena:5
Ćwierćfinał Totolotek Pucharu Polski
głosów: 1

Komentarze

591 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 152 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 100 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 200 - ZAGŁOSUJ
Porównywarka bukmacherów