Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

LV Bet sponsorem Stali Mielec

09-01-2019 | Bukmacher: LV Bet

Kilka dni temu informowaliśmy o tytule Mecenasa Polskiego Sportu, którym uhonorowany został bukmacher Fortuna za działalność sponsoringową. LV Bet najwyraźniej postanowił aktywnie włączyć się do walki o zdobycie tego miana w przyszłym roku i już dzisiaj ogłosił podpisanie umowy sponsoringowej z pierwszoligową Stalą Mielec. To kolejna drużyna sponsorowana przez tego bukmachera.


LV Bet sponsorem Stali Mielec


Umowa pomiędzy bukmacherem a Stalą Mielec została zawarta do 2021 roku i obejmuje ekspozycję loga marki na strojach piłkarzy, bandach statycznych i LEDowych na stadionie Stali, na ściankach i w materiałach prasowych klubu, w mediach społecznościowych, w telewizji klubowej oraz na stronie internetowej klubu.Łukasz Kieza, County Manager LV Bet tak mówił po podpisaniu umowy:Wspólnie wierzymy w sukces i wymierne efekty współdziałania z nowymi klubami, które mogą osiągnąć dobry wynik sportowy. To podstawa prowadzenia długoterminowych działań w kontekście sponsoringu sportowego. Uważamy współpracę z drużyną z Mielca za inwestycję w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron i razem napiszemy historię Stali, która nawiąże do największych sukcesów sportowych klubu.

O nadziejach związanych z pozyskaniem środków od nowego sponsora mówił także Prezes Stali Mielec Jacek Orłowski:Dziękujemy za zaufanie. Bardzo się cieszymy, że kolejny poważny sponsor dołączył do naszej drużyny i stał się motorem napędowym Stali Mielec w drodze po dawny blask.

W tym miejscu warto przypomnieć o zasługach LV Bet w sponsoring polskich drużyn. Bukmacher jest sponsorem głównym Wisły Kraków i Garbarni Kraków, a także oficjalnym sponsorem takich drużyn, jak Wisła Płock, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Piast Gliwice

Zagłębie Sosnowiec i koszykarskiej drużyny Śląska Wrocław.

Zawarcie umowy sponsoringowej z kolejnym klubem z pewnością przyczyni się do wzrostu popularności LV Bet w Polsce.

Oceń wpis

Ocena:4.9
LV Bet sponsorem Stali Mielec
głosów: 11

Komentarze

1114 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.