Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

Mnożnik w LV Bet

09-02-2019 | Bukmacher: LV Bet
Powrót Ekstraklasy postanowił uczcić również bukmacher LV Bet proponując każdemu dobrze znany mnożnik. Jakie są zasady?
Znacie już mnożnik x25? Tym razem bonus z mnożnikiem x25 od LV Bet może otrzymać każdy kto w historii swojego konta gracza przynajmniej raz dokonał depozytu. W tej promocji może wziąć udział każdy depozyt zrealizowany do 11.02 do godziny 18:00. Co trzeba zrobić? Przy dokonywaniu depozytu minimum 25 zł wybrać "Bonus do 100 PLN". Bukmacher przyznaje bonus w wysokości 2% depozytu z mnożnikiem kursu x25. Aby uwolnić bonus trzeba przygotować kupon wielokrotny z minimum 3 zdarzeniami o łączym kursie co najmniej 2.50, minimum 1.25 na każdą selekcję. Wybierając mnożnik który uaktywni się na kuponie po spełnieniu tych warunków kurs przygotowanego zakładu zostanie pomnożony 25 razy. Przyznany bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu podlega trzykrotnemu obrotowi. Do obrotu wliczane są kupony z kursem minimum 2.0, a w przypadku kuponów wielokrotnych przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimum 1.50. W promocji nie biorą udziału kupony ze zwrotami, z wykorzystaną opcją cash-out oraz zakłady stawiane na sorty wirtualne.

Swoje propozycje z okazji powrotu na boiska piłkarzy Ekstraklasy przygotował każdy bukmacher. Wszystkie promocje i bonusy możecie szybko sprawdzić w porównywarce najlepszych bukmacherów.

Oceń wpis

Ocena:3.5
Mnożnik w LV Bet
głosów: 2

Komentarze

1279 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.