Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

x25 ponownie w LV Bet

12-02-2019 | Bukmacher: LV Bet
Nie zdąrzyłeś skorzystać z mnożnika z okazji powrotu Ekstraklasy? Nic straconego. Masz kolejne trzy dni na wzięcie udziału w akcji, którą bukmacher LV Bet przygotował na powrót europejskich pucharów.
Bonus 200 PLN na Ligę Mistrzów w LV Bet
W porównaniu do weekendowej promocji tym razem wysokość bonusu może wynieść nawet 200 zł. Zasady są bardzo podobne. Każdy gracz LV Bet, który do 14.02 do godziny 23:00 dokona depozytu z bonusem do 200 PLN otrzyma bonus w wysokości 2% kwoty depozytu z mnożnikiem kursu całkowiego razy 25. Zakład z mnożnikiem można zagrać w ciągu 30 dni od momentu przyznania zaznaczając na kuponie "Wykorzystaj bonus", który uaktywni się po spełnieniu warunków kuponu: minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i co najmniej 1.25 na selekcję. Kupon nie może zawierać zakładów specjalnych, a także handicapów azjatyckich. Nie są uznawane zakłady na sporty wirtualne, a także zakłady w stosunku do których gracz skorzystał z opcji cash-out. Kwota depozytu podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimum 2.0, a jeżeli są to zakłady wielkorotne minimum 1.50 na selekcję.

W naszej porównywarce najlepszych bukmacherów możesz sprawdzić zestawienie wszystkich bonusów oferowanych przez bukmacherów na europejskie puchary.

Oceń wpis

Ocena:5
x25 ponownie w LV Bet
głosów: 2

Komentarze

922 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.