Aktualności

Bukmacherzy w Polsce

LV Bet na dłużej z Arką Gdynia

06-02-2019 | Bukmacher: LV Bet

Przed tygodniem w artykule o zmianach wizerunkowych u bukmachera LV Bet informowaliśmy o zapowiedziach nowych umów sponsorskich o których mówił Łukasz Kieza, Country Manager bukmachera. Dzisiaj słowa zamieniają się w pierwsze czyny, gdyż LV Bet ogłosił przedłużenie i rozszerzenie współpracy sponsorskiej z Arką Gdynia.


LV Bet sponsorem Arki Gdynia


Bukmacher LV Bet sponsoruje Arkę Gdynia już od ponad dwóch lat. W tym tygodniu doszło do podpisania umowy na mocy której współpraca ta zostaje przedłużona do 2021 roku. Przy okazji poszerzony został jej zakres - bukmacher stał się sponsorem głównym klubu. Co to oznacza? Już od najbliższej kolejki Ekstraklasy zobaczymy logo LV Bet na trykotach zawodników Arki. Więcej bannerów reklamowych pojawi się również na stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Gdyni, logotyp widoczny będzie także na odzieży treningowej i rozgrzewkowej Arki. A co ta współpraca oznacza dla kibiców "Żółto-niebieskich" zobaczycie w dziale promocje i bonusy LV Bet.Wspomniany we wstępie Łukasz Kieza, który ze strony LV Bet złożył podpis na umowie tak mówił o rozszerzeniu współpracy:Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Arką Gdynia, czego konsekwencją jest zwiększenie naszego zaangażowania sponsorskiego przy kolejnej umowie z klubem. Teraz mamy zaszczyt uzyskać status Sponsora Głównego Arki, co naturalnie wiąże się z większymi korzyściami finansowymi dla klubu z Gdyni.

Z kolei Wojciech Pertkiewicz, prezes Arki Gdynia po podpisaniu umowy powiedział:Decyzja dotycząca rozszerzenia współpracy to wyraz wzajemnego zaufania, docenienia dotychczasowej rzetelności i widoków na rozwój.  Fakt, że od najbliższego meczu na koszulkach zaistnieje logo LV BET to sygnał, że Arka jest klubem godnym zaufania, stabilnym, będącym solidnym nośnikiem marketingowym, a LV BET to wielka marka na rynku bukmacherskim w Polsce.

Tym samym Arka Gdynia dołączyła do Wisły Kraków i Garbarni Kraków, czyli grona klubów, dla których LV Bet jest strategicznym partnerem sponsoringowym. Ponadto bukmacher angażuje się w sponsoring Wisły Płock, Widzewa Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice oraz Stali Mielec, z którą współpracę ogłosił przed miesiącem.

Oceń wpis

Ocena:5
LV Bet na dłużej z Arką Gdynia
głosów: 1

Komentarze

931 wyświetleń

Dodaj komentarz

_Robot

Wszystkie newsy

Ranking TOP3 
1
Ocena graczy
4.7
głosów: 154 - ZAGŁOSUJ
2
Ocena graczy
4.9
głosów: 103 - ZAGŁOSUJ
3
Ocena graczy
4.8
głosów: 201 - ZAGŁOSUJ

Porównywarka bukmacherów

JakiBukmacher.pl jest serwisem informacyjnym o bukmacherach w Polsce. Zespół redakcyjny na bieżąco zbiera i aktualizuje najważniejsze dane, szczegółowe warunki uczestnictwa w zakładach bukmacherskich oraz analizuje regulaminy bukmacherów. Prezentowane informacje pozwalają na porównanie bukmacherów pod kątem wielu czynników w formie rankingu bukmacherów oraz porównywarki, a także na zapoznanie się z nowościami z rynku zakładów bukmacherskich. Ta strona to również miejsce dla graczy, którzy mogą głosować w wyborze bukmachera miesiąca, jak również dodawać opinie na temat bukmacherów, z których oferty już skorzystali.